Opatření je  platné od 18.10.2018 do 28.10.2018.   Linka 604:   Opatření shodné s 2. etapou...
DL leták PID Plakát aplikace   Aplikace PID Lítačka
Pozvánka na výstavu
  výluka je od zahájení provozu dne 9. 10. do 17. 10. 2018 linka vede...
zobrazit: Publicita _Stehelčeves.docx  
Upozorňujeme občany, že dne 10.10.2018 budou v naší obci probíhat odečty vody. Kdo nebude doma,...
zobrazit: výsledky-voleb.pdf
Provozní řád závory
V pondělí 22. října od 18.00 hodin v místnosti kroniky v budově OÚ. Toto setkání...
V sobotu 6.10.2018 se v parku proti OÚ konají v době od 9.00 do 11.00 hodin...

Úřední deska

Každá obec má ze zákona povinnost zveřejňovat informace

Hlášení obecního rozhlasu

zaregistrujte si obecního rozhlas a nechte si zasílat hlášení na mail

Mapový portál obce

Obsahuje základní, letecké a historické mapy, kanalizace, vodu atd.

Plánované akce

V naší obci je mnoho zajímavých akcí, navštivte nás

starostka obce

Bc. Petra Vagenknechtová, MBA

místostarosta obce

Petr Tlachač

pokladní

Aneta Karbusová

Úřední hodiny

pondělí          8:00 – 12:00  13:00 – 17:00 (pokladní obce)

8:00 – 12:00  13:00 – 15:00 (starostka obce)

středa             8:00 – 12:00  14:00 – 18:00 (pokladní obce, starostka obce)

16:00 – 18:00 (místostarosta obce)

čtvrtek                                    14:00 – 16:00 (pokladní obce)

 

Zastupitelé obce 

Mytych Tomáš, Mgr. et. Mgr. Schröderová Světlana, Svoboda Martin,  Ševčík Karel Ing., Štancová Jaroslava, Tlacháč Petr, Bc. Vagenknechtová Petra, MBA

Komise a výbory obce

Finanční výbor

  •  Ševčík Karel Ing. - předseda
  •  Hlavsová Kamila, Kaválek Vratislav- členové

Kontrolní výbor

  • Mgr. et. Mgr.Schröderová Světlana - předseda
  • Dobešová Dana, Mgr. et. Bc. Radomila Krchová - členové

Sociálně – kulturní

  • Štancová Jaroslava. - předseda
  • Opltová Eva, Hurdálková Martina, Provazníková Alena, Klimešová Barbora, Pokorný Michal - členové

Komise pro děti, mládež a sport

  •  Svoboda Martin - předseda
  •  Klimešová Barbora, Provazníková Alena, Podraský Luděk Ing.- členové

Komise pro životní prostředí

  • Mytych Tomáš- předseda
  • Krupičková Martina, Antoš Martin - členové

Komise stavební, stavebního a územního rozvoje obce

  • Procházka Vít - předseda
  • Tlacháč Petr – člen

 

Školská rada

  • Bc. Petra Vagenknechtová, MBA , Renata Dobrá, Mgr. et. Mgr. Světlana Schröderová - zástupci obce